Visuotinis progimnazijos 1-8 klasių tėvų susirinkimas

Mieli Tėveliai,

Kviečiame Jus į Visuotinį progimnazijos 1-8 klasių tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2022 m. spalio mėn. 11 d., 18.00 val.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per MS Teams.

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta spalio 10 d.

Progimnazijos administracija.

Nuoširdžiai dėkojame Naujininkų bendruomenės švietimo įstaigų vadovams, mokytojams, ugdytiniams už gražius muzikinius sveikinimus, skirtus „Sveikiname Naujininkus ir Vilnių‘700“ šventei paminėti, nuostabias skrybėlaites, gerą nuotaiką.

Pagarbiai Rita Juozapaitienė

Akimirkos iš tradicinės Naujininkų bendruomenės šventės, kurioje aktyviai dalyvavome.

Europos kalbų diena minima kasmet rugsėjo 26 d. Tradiciškai šią progą prisiminėme ir mes. Kalbų mokytojai mūsų progimnazijoje vedė netradicines pamokas.

Rgsėjo mėnesio pabaigoje 7a ir 8b klasės mokiniai lankėsi Biržų apylinkėse

10.00- 16.00 Meninės, muzikinės improvizacijos Naujininkų erdvėse "Sveikiname Naujininkus ir Vilnių 700":
Prie Dariaus  ir Girėno/Kapsų g. sakryžos; prie LIDL; prie Naujininkų seniūnijos; prie gimnazijos "Juventa"; prie Dzūkų/Panevėžio g. sankryžos.

15.00 – 18.00 Pramogos ir edukacija „Juventos“ gimnazijos teritorijoje: