Aktualijos

Stovykla „Saulės zuikutis“

Gegužės 31 d. – birželio 13 d. mokykloje veiks vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės zuikutis”. Į stovyklą kviečiame 1-4 klasių vaikučius. Stovyklautojų laukia įdomi ir įvairi veikla: pažintinės ekskursijos, edukacinės programos muziejuose, žaidimai gamtoje, sportinė veikla ir kt.

Pasitikime vasarą kartu.
Ankstesni įrašai


Jau rytoj, kovo 1 dieną, nuo 9 val. pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas – prašymus bus galima teikti internetu www.vilnius.lt/mokykla

Prašome susipažinti su instrukcija, kaip užpildyti prašymą  https://darzelis.vilnius.lt/new/subsystems/darzeliai/files/mokyklos_project.mp4

 

 

 

Naujininkų mokyklos seniūnų tarybos iniciatyva vasario 1 d. 8 pamokos metu savivaldos atstovams vyko mokymai, kaip pasigaminti trispalves seges. Esam dėkingi technologijų mokytojai Nijolei Misiukonienei, kuri pravedė labai įdomią ir naudingą pamokėlę.  Vėliau mokinsime savo klasės draugus, ir pasigaminsime jas visi.

Vyko tarptautinis baleto ir šiuolaikinio šokio festivalis-konkursas "ALLEGRO"

Vyko renginys, skirtas Tolerancijos dienos minėjimui.