Informacija tėvams ir 10 klasės mokiniams
Norime pranešti, kad jūsų mokyklos gimnazistai (nuo 10 iki 12 klasės) gali NEMOKAMAI naudotis psichologo ir psichiatro paslaugomis, teikiamomis Vilniuje, „Asmens sveikatos klinikoje“.
Profesionalūs „Asmens sveikatos klinikos“ medicinos psichologai, psichoterapeutai, sukaupę ilgametės patirties dirbdami tiek su psichikos ligų prevencija, tiek su gydymu, jūsų mokyklos moksleiviams nemokamai ir konfidencialiai gali teikti individualias konsultacijas nuotoliniu būdu ir/arba gyvai.
Moksleiviai su psichikos sveikatos specialistais gali konsultuotis individualiai ir anonimiškai. Per metus jiems priklauso iki 20 nemokamų konsultacijų, kurių kiekviena yra iki 1 val. trukmės. Konsultacijos teikiamos Vilniuje adresu Žalgirio g. 90 ir/arba nuotoliniu būdu (Skype, Messenger, Zoom, Viber ir kt. programėlėmis).
Nemokamos konsultacijos teikiamos įgyvendinant bendrą licencijuotos klinikos „Asmens sveikatos klinika“ (Všį „Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras“) ir partnerio VŠĮ „Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras“ projektą.
Registruotis galima:
Tel. +37065211903 arba +37052607636
El. registracija: https://asklinika.lt/
Registruojantis el. registracija „komentarai“ skiltyje būtinai parašykite, kad registruojatės projekto „Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas“ konsultacijai.
Kviečiame šia žinute pasidalinti su mokyklos moksleiviais ir jų tėvais.
Linkėjimai,
Asmens sveikatos klinika
___________________________
padėkoti autoriui





Įrašo autorius:









