Covid-19

Mokslo metai COVID-19 akivaizdoje: kaip į klases grįš mokiniai

Vilniaus miesto savivaldybė ragina mokyklas atsakingai ir saugiai grįžti į kontaktinį ugdymą.

Prieš sugrįžtant į ugdymo įstaigas visi 1-8 klasių mokiniai, kurie nėra pasiskiepiję ar persirgę, yra raginami atlikti savikontrolei skirtą greitojo antigeno testą, kai ėminys imamas iš nosies landos (1,5–2 cm). Mokiniai, jų tėvam sutikus (užpildžius sutikimo formą), rugpjūčio 31 d. bus kviečiami testuotis savikontrolei skirtais greitaisiais antigeno testais progimnazijoje (testavimo grafikas bus paviešintas rugpjūčio 30 d.). Atvykstantis į testavimą mokinys  turi pateikti užpildytą tėvų sutikimo formą (pridedama).  Neturintys galimybės atsispausdinti susitikimo formos, popierinį variantą gali gauti progimnazijoje rugpjūčio 27 ir 30 dienomis.

Prasidėjus ugdymo procesui, mokinių testavimo procedūros vyks atsižvelgiant į ugdymo programas:

·         1–4 klasių mokiniai testuosis kaupinių PGR metodu, kai tyrimas atliekamas kas 4–7 dienas. Tyrimui ėminius imsis iš nosies landos (1,5–2 cm nosies ertmės gylyje);

·         5-8 klasių nepasiskiepiję mokiniai periodiškai testuosis savikontrolei skirtais greitaisiais antigeno testais kas 3–5 dienas, kai tyrimui ėminį imsis iš nosies landos (1,5–2 cm);

SUTIKIMAS DĖL DALYVAVIMO MOKYKLOS VYKDOMAME TESTAVIME COVID-19 LIGAI (KORONAVIRUSO INFEKCIJAI) ĮTARTI AR DIAGNOZUOTI
Ankstesni įrašai


Nėra įrašų