Vasario 12 dieną mūsų mokykloje vyko susitikimas su dokumentinio filmo kūrėja Rasa Balte Balčiūniene. Ji pristatė dokumentinį filmą „Marija Gimbutienė: ateities pajauta“ (2023 m.), sukurtą kartu su režisieriumi Gintaru Šepučiu.
Vasario 9-13 d. mokykloje vyko visuomeninio, dorinio, meninio, fizinio ir sveikatos ugdymo metodinės grupės savaitės renginiai. Mokiniai atlikdami įvairias užduotis lankėsi Vilniaus miesto erdvėse.














