Gaisrinės evakuacijos pratybos Naujininkų mokykloje

2017 m. balandžio 7 d., 10.00 val., pasigirdo nepertraukiamas garsinis perspėjimo apie nelaimę signalas (elektrinis mokyklos skambutis), skelbiantis gaisrinės evakuacijos pratybų pradžią. Jų tikslas – išmokti greitai, organizuotai palikti mokyklos patalpas kilus gaisrui. Pratybose dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: 365 1-10 klasių mokiniai, mokytojai, administracija bei techninis personalas (44 suaugęs). Mokytojai ir mokiniai darniai paliko klases ir artimiausiu, saugiausiu keliu išėjo į lauko sporto aikštyną. Techniniai darbuotojai patikrino, ar visi paliko patalpas. Pratybos vyko 5 minutes darniai ir dalykiškai.

Gaisras didelė nelaimė. Ypač jis pavojingas ten, kur daug žmonių.  Svarbiausia tokiu atveju neprarasti savitvardos, nepanikuoti, o tai ir padeda užtikrinti pratybos.

Rita Matulienė Įrašo autorius:
Rita Matulienė
Lietuvių kalbos mokytoja

2017 m. balandžio 19 - gegužės 5 d. mokykloje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas, kuriame dalyvaus 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai. Įvertinant  akademinius mokymosi rezultatus, 2 klasės mokiniai atliks skaitymo, rašymo, matematikos testus, 4 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo testus, 6 klasės mokiniai- skaitymo rašymo, matematikos testus, 8 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų testus.

Kovo 29 d. mokykloje vyko smagus 5-6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“. Džiaugėmės šilta, palaikančia konkurso aplinka.

Kovo 29 dieną mūsų mokykloje viešėjo Lietuvos žmonių su negalia sąjungos inicijuojamo projekto „Pažink negalią“ dalyviai: Karolis ir Jaroslavas.

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.

Kovo 29 d. 8 a klasės mokiniai kartu lietuvių kalbos mokytoja lankėsi Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre.