Padovanok mokyklai tulpės svogūnėlį

Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko akcija „Padovanok mokyklai tulpės svogūnėlį“.

Dėkojame visiems dalyvavusiems gražioje akcijoje. Džiugu, kad visi kartu rūpinamės mokyklos estetiniu vaizdu. Tik visų mokyklos bendruomenės narių  dėka pavasarį mokyklos teritorija  pasipuoš spalvingais gėlių žiedais.

Ruduo nuauksino lapus, atskleidė savo grožį. Mokyklos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučiai spalio 18 dieną pasidžiaugė rudeniu, švęsdami tradicinę šventę  "Dėdės Rudenėlio dovanos ir spalvos".

Spalio 10 d., per lietuvių kalbos ir literatūros pamoką, 7m klasės mokiniai iškeliavo į Lietuvos nacionalinį muziejų, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas ,,Tautinio kostiumo spalvos“.

Ar žinote, kur Vilniuje yra stebuklingas M. K. Oginskio suolelis, iš kurio sklinda paties M. K. Oginskio muzika?

Spalio 10 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos pirmokai, kaip ir daugelis kitų šalies pirmokų, šventė Pasaulinę košės dieną.

Spalio 5- osios ketvirtadienis Naujininkų mokykloje buvo šventiškas. Bendruomenė minėjo Mokytojų dieną.