Dalyvavimas matematikos žaidime "Tiksliukas"

2018m. sausio 24 d. 7 m klasės mokinės Greta Dambrauskaitė, Agata Kazakevič, Kamilė Nomeikaitė ir Ieva Šimkonytė dalyvavo matematikos žaidime "Tiksliukas". Žaidimas vyko "Saulės" privačioje gimnazijoje. Komanda užėmė I vietą. Mokinius paruošė matematikos mokytoja Alma Šlaitaitė - Kaikarienė.

Sveikiname nugalėtojus!

Baigiasi sausio mėnuo. Su 7m klasės mokiniais žiūrime nuotraukas ir kalbamės. Visi su džiaugsmu prisimena  atvirą integruotą dailės pamoką ,,Trys Karaliai“. Ji vyko kitoje erdvėje - 3b klasėje. Visiems buvo naujiena.

2018 01 19 mokykloje vyko Karjeros diena.  Sulaukėme svečių iš įvairių profesinių mokyklų.

2018 – 01 – 16 d. Naujininkų mokykloje vyko dailės olimpiados ,,Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“ I – asis turas. Dalyvavo 12 mokinių.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius kviečia susitikti ir aptarti Naujininkų seniūnijos gyventojams rūpimus klausimus.

Penktadienį, sausio 12-ąją, Lietuvos žmonės  27 kartą dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.  Aštuntą valandą ryto valstybinėse institucijose, mokyklose prie langų sumirgėjo žvakučių liepsnelės. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo ir Naujininkų mokyklos bendruomenė.