Mero sveikinimas

Dėl Vilniaus Naujininkų mokykloje paskelbto karantino Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas renginys Visų Šventųjų bažnyčioje iš vasario 15 d. 11.30 val. perkeliamas į kovo 8 dieną 11.30 val..

Įvertinus mokinių sergamumą (30,6%) pranešame, kad Vilniaus Naujininkų mokykloje ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupėse ir 1-10 klasėse nuo 2018 m. vasario 13 d. iki 2018 m. vasario 15 d. (imtinai) skelbiamas karantinas.

Vasario 9 dieną, kartu su Ugdymo karjerai koordinatore Sigita ir socialine pedagoge Kristina išvykome į „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančią parodą „Studijos 2018“.

Kviečiu visus pažymėti  Lietuvos šimtmetį š.m. Vasario 16 d. kartu su kitomis Lietuvos vietos bendruomenemis 16.00 giedant “Lietuva brangi”. Vieta – prie Naujininkų seniūnijos.

Sausio 20 d. mūsų mokykloje turėjome Sostinės karatė mokyklos kvalifikacinį diržų egzaminą, kurio metu vaikai sėkmingai apsigynė pirmąjį (oranžinį) diržą.