Aktyvaus judėjimo dienos renginių planas 2018-06-11 d.

Dalyviai: 5 kl., 6-7 kl., 8-9-10 kl.
Komandos sudėtis:
Estafetės:
4 mergaitės ir 6 berniukai. Komandos sudėtį galima keisti kiekvienoje rungtyje, svarbu, kad komandoje būtų po 4 mergaites ir 6 berniukus.
Protmūšis: 4 dalyviai (sudėtis nesvarbi).
Vieta: Estafetės - mokyklos aikštynas.
Protmūšis – aktų salė.
Laikas: Estafetės 11.00 val.
Protmūšis 11.00 val.
Apranga ir priemonės. Būtina turėti sportinę aprangą, kepuraites nuo saulės, vandens atsigerti.
Protų mūšiui rašiklį, paprastą pieštuką, trintuką, spalvotus pieštukus ar flomasterius.
Rungtys:
1. Baudų metimas 2,5 min. (Laimi komanda, atlikusi daugiausiai taiklių metimų).
2. Šuolis į tolį iš vietos. (Visi dalyviai sustoja vorele, pirmasis dalyvis atlieka šuolį iš vietos, stovintis už jo šoka nuo tos vietos, kur nušoko pirmasis ir t.t. Laimi komanda nušokusi didžiausią bendrą atstumą).
3. Kimšto kamuolio metimas. (Kiekvienas dalyvis meta kamuolį kuo toliau. Sumuojami visų dalyvių rezultatai).
4. Greičio estafetė. (Kuo greičiau įveikiama nustatyta distancija. Laimi komanda greičiausiai atlikusi užduotį).
5. Virvės traukimas. (Dalyvauja 6 komandos nariai, sudėtis nesvarbi).
7. Protmūšis. (Užduotys susijusios su sveika gyvensena, fiziniu aktyvumu).
Nugalėtojų nustatymas. Laimi komanda surinkusi daugiausiai taškų.
Apdovanojimai. Nugalėtojai apdovanojami padėkos raštais.
Papildoma informacija. Fizinio aktyvumo šventėje visų dalyvavimas būtinas. Nemokami pietūs moksleiviams 10.35 val. Klasių vadovai ir nedalyvaujantys rungtyse dalyvauja kaip sirgaliai.

Organizatoriai

2018-06-04 d. Naujininkų mokykloje vyko tradicinis 5-6 klasių mokinių anglų kalbos sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“

Baigiasi mokslo metai. Tapybos ant stiklo būrelio mokytoja Rima vedė mus į žygį.

Nuo 2018-05-29 dienos antro aukšto koridoriuje veikia mūsų mokyklos 5b klasės mokinės puiki fotografijos paroda,,Draugai“. Visą mokyklos bendruomenę kviečiame kartu pasidžiaugti jaunos , jautrios fotografės darbais.

6-ų  klasių mokinių komanda “Žalioji akis“, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  gegužės 18 d. dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta“.

NVŠ  KERAMIKOS STUDIJA ,,MOLINUKAS" MALONIAI KVIEČIA APLANKYTI MŪSŲ MOKYKLOS MOKINIŲ (1-5 KL.) KERAMIKOS DARBŲ PARO