Dešimtokai sveikina mokytojus

Ačiū Jums už tai, kad mokymąsi paverčiate ne darbu, bet džiaugsmu.

Ačiū Jums, kad leidžiate pajusti savo vertę.

Ačiū, kad padedate man suvokti savo gabumus ir kuo geriau juos panaudoti.

Ačiū, kad įtikinate mane nebijoti dalykų, kurių dar negaliu suprasti, - ir priverčiate galiausiai perprasti juos.

Ačiū Jums už tai, kad išnarpliojate kiekvieną painiavą.

Ačiū, kad esate žmogus, kuriuo visada galiu pasikliauti – ir į kurį galiu kreiptis, kai gyventi darosi sunku.

Su mokytojų diena Jus sveikina 10 a klasė

Š.m. rugsėjo 29 dieną  senamiestyje vyko  tradicinės Orientavimosi ir pažinimo varžybos Vilniaus miesto gatvėmis, kurios skirtos paminėti Tarptautinę turizmo dieną.

Vieną šiltą rugsėjo pirmadienį Vilniaus Naujininkų mokyklos mokiniai, kartu su istorijos mokytoja, keliavo į Gedimino pilies kalną.

Mieli Tėveliai,
Kviečiame Jus į Visuotinį mokyklos tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2018 m. rugsėjo mėn. 27 d., 19.00 – 19.30 val. Vilniaus Naujininkų mokykloje, aktų salėje (II aukšte).

2018-09-20 Naujininkų mokyklos 8-tos, 9-tos ir 10-tos kl. moksleiviai dalyvavo didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje Baltijos šalyse  #Switch! 2018.

Mieli bendruomenės nariai, kaimynai, svečiai!

Kviečiame Jus į tradicinės, jau 18 metų vykstančios Naujininkų bendruomenės šventės renginius š.m. rugsėjo 27 d., ketvirtadienį