KVIETIMAS dalyvauti tradicinėje Vasario 16-osios jaunimo eisenoje Lietuvos valstybės keliu 2019

Kviečiame jaunimą švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  - VASARIO 16-ąją ir dalyvauti gražia Vasario 16-osios tradicija sostinėje tapusioje – šventinėje jaunimo eisenoje „LIETUVOS VALSTYBĖS KELIU“.

Kviečiame prisijungti ir dalyvauti!
Renginys feisbuke: https://www.facebook.com/events/2030357963752559/

Iš anksto dėkojame!

Su geriausiais linkėjimais!

Vasario 16-osios renginių Vilniuje organizatoriai

Vilnius sukūrė naują kultūra alsuojantį maršrutą SU-MENĖK!  Kviečiame moksleivius kartu su mokytojais ir tėveliais išbandyti šią naujovę.

Pranešame, jog mokykloje skelbiamas  gripo karantinas  ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupėse, 1-10 klasėse nuo 2019 m. vasario 1 d. iki 2019 m. vasario 8 d. (imtinai).

Neseniai mokykloje įvyko dailės olimpiada. Tema:,,Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus".

Sausio 23 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Džiaugiamės, kad vaikai auga kartu su knyga. Pabudina knygos puslapius  lyg drugelius ir savo vaizduotei leidžia skristi į nežinomus tolius... Daug išmoksi iš mokytojų, daug išmoksi iš žmonių, bet daugiausia iš knygų.

Ankstų sausio 25 dienos rytą Vilniaus Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba susirinko į mokyklą ir prieš pamokas sveikino visus mokyklos bendruomenės narius su 696 Vilniaus gimtadieniu