Pradinių klasių mokiniai lanko baseiną

2 a ir 2 b klasės mokiniai lanko baseiną Kareivių g.

Sigita Klusaitė Įrašo autorius:
Sigita Klusaitė
Pradinių klasių mokytoja

Spalio 8- 14 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko 2-4 klasių mokinių dailaus rašto „ Atrask rašto paslaptį“ konkursas.

Rugsėjo mėnesį pirmų klasių mokinukai dalyvavo akcijoje ,,Padovanok mokyklai tulpės žiedą".
Vaikai nekantriai  laukė, kada galės pasodinti tulpių svogūnėlius.
Ir pagaliau šią spalio savaitę nušvitusi saulutė visus pakvietė į mokyklos kiemą. Mokyklos gėlyne pirmokėliai pasodino tulpių svogūnėlius.

Spalio 19 d., šeštadienį, 12 val. Katedros aikštėje – Vidaus saugumo diena. Renginio metu vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatys savo profesiją, pademonstruos ekipuotę ir ginkluotę, transporto priemones, tarnyboje reikalingas specialiąsias priemones bei kitą įrangą.

Spalio 10 d. 1c klasė paminėjo "Tarptautinę košės dieną".

Spalio 4-ąją., minint  Tarptautinę Mokytojo dieną, mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai susirinko aktų salėje. Kolektyvo laukė ypatinga dovana – aktorės Virginijos Kochanskytės poetinė popietė.