Tradiciškai mokytojų dienos proga dešimtokai ruošė šventę ir sveikino mokytojus

Mieli mokytojai!

Sveikiname JUS visus su Mokytojų diena!

Tegul JŪSŲ kūrybiškumas ir originalios idėjos liejasi,

tegul išmintis ir tikėjimas sužadina Jumyse norą dalintis savo šviesa ir šiluma su mokiniais!

Linkime, kad visada užtektų laiko:

Mąstymui, tai – stiprybės šaltinis,

Maldai, tai – didžiausia jėga žemėje,

Juokui, tai – sielos muzika.

Žaidimui, tai – amžinos jaunystės paslaptis,

Mylėti ir būti mylimam, tai – Dievo duota privilegija.

Duoti,
               Diena per trumpa, kad būtumėm  savanaudžiai.

Skaityti, tai – išminties fontanas,

Draugiškumui, tai – laimės kelias,

Darbui, tai – sėkmės kaina.

Gailestingumui , tai raktas į dangų.

Gyvenimas - tai nuosavybė, Saugokit  ją.

Gyvenimas -  tai paslaptis,  atskleiskit  ją.

Gyvenimas - tai priesakas, įvykdykit jį!

Gyvenimas - daina,  Dainuokit ją iki galo.

Gyvenimas - kova, būkit kovotojai!

Gyvenimas - bedugnė paslapčių, ženkit į ją be baimės.

Gyvenimas Jūsų , kovokite dėl jo!

Linki 10 a klasės mokiniai

Saulėtą spalio 1- osios rytą 4a klasės mokiniai drauge su mokytoja Jolanta Kuzmickiene ir Skaiste Besusparyte vyko į prezidentūroje įskurusį ,,Valstybės pažinimo centrą‘‘.

2019 rugsėjo 26 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į miesto centrą susipažinti su Vilniaus miesto fontanų istorija.

Visą mėnesį po Naujininkus keliavo rugsėjis. Nudažė jis medžių lapus, mokyklas bei darželius pripildė vaikų klegesio ir sąsiuvinių šlamėjimo, o mus visus, kaip ir kasmet, sukvietė į jau devynioliktąją Naujininkų bendruomenės šventę.

Nuo 2001 – ųjų metų Europos Tarybos iniciatyva rugsėjo 26 – ąją kasmet švenčiame Europos kalbų dieną. Tokiu būdu europiečiai skatinami mokytis kuo daugiau kalbų, nes tai skatina tautų bendravimą ir bendradarbiavimą. Šią prasmingą iniciatyvą palaiko ir mūsų mokykla.

Naujaisiais mokslo metais 2019-2020 m. „Profesionalų-megėjų stalo teniso klubas „Ping-Pong“

kviečia į JUBILIEJINĘ NEMOKAMĄ akciją.

Profesionalai –klubo treneriai   pradedančiuosius apmokys žaidimo pagrindų.

Norintieji lankyti profesionalias stalo teniso grupes be papildomos atrankos bus priimti į grupes.