Jaunųjų gamtos reindžerių būrelis Vilniuje

Šį rudenį kviečiame jaunuosius gamtininkus, 5-8 kl. mokinius į „Jaunųjų gamtos reindžerių būrelį“, kuriame kartu su gamtos gidu keliautumėme tyrinėti gamtos, esančios Vilniaus mieste.

Ieškome 10-15 vaikų mylinčių bei besidominčių gamta, jos apsauga, nebijančių pažygiuoti net ir lyjant lietui lauke. Pirmasis susitikimas įvyktų Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre. Jeigu susidarytų grupė, toks būrelis galėtų atsirasti.

Užsiėmimai vyktų 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėnesį), neilgiau 1,5 val. 1 užsiėmimo kaina vaikui 10 eur. Prašome šiuo pranešimu pasidalinti tarp savo mokyklos mokytojų bei tėvelių.

Kreiptis:

Antakalnio g. 25, LT-10312 Vilnius

Mob.: +370 698 87883

www.vstt.lt

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Robotikos akademijos užsiėmimai

Robotikos akademija - Nr. 1 technologinis būrelis Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų! Esame lyderiaujanti Lietuvos neformaliojo ugdymo įstaiga, įkurta su tikslu auginti draugiškus

išradėjus - šiandieninius vaikus - ateities technologijų lyderius.

Rugsėjo 8 d. įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas. Per jį rinkome savivaldos pirmininkę, kuria tapo 8a klasės mokinė Giedrė Simaitytė.

Mieli mokiniai, tėveliai ir mokytojai,

Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ platforma (http://ateitin.vgtu.lt) kviečia 7-12 klasių mokinius lankyti 2020-2021 m. m. Vilniuje organizuojamus inovatyviosios inžinerijos neformaliojo vaikų švietimo būrelius:

Poezija – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir
 ilgesys...verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų...
                                                                          Paulius Širvys

Mieli Naujininkų progimnazijos bedruomenės nariai,

maloniai kviečiame Jus į monospektaklį DIALOGAS SU PAULIUM. Pauliaus Širvio meilės lyrika, laiškai, prisiminimai.

VILNIAUS NAUJININKŲPROGIMNAZIJA
PLANUOJAMI  NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIAI 2020-2021 M. M.