Renginiai

Išvyka į Nacionalinį saugomų teritorijų lankytojų centrą

Spalio 21 d. 4a klasės mokiniams pasaulio pažinimo pamoka vyko ne mokyklos erdvėse. Edukacijos metu mokiniai mokėsi pažinti Lietuvos medžius ir miškų įvairovę Lietuvoje. Susipažino su botaniniais ir genetiniais draustiniais. Ketvirtokai aplankė įdomią ekspoziciją ir  suprato, ką ir kodėl reikia saugoti, kodėl gamtosauga žmonėms darosi vis svarbesnė.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Vilniaus Naujininkų progimnazijos ikimokyklinio/priešmokyklinio skyriaus ugdytiniai spalio 23 dieną šventė Rudenėlio šventę. 

7b kl. mokiniai klasės valandėlės metu dalyvavo gamtosauginėje viktorinoje - „Ar žmogus sugebės išsaugoti žemę?“

Mūsų mokykloje spalio 16 dieną vyko nuotaikinga džiazo pamoka.

Sekmadienį 10.18 dieną vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Vilnius 2020", kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokinės

Šį šeštadienį 10.17 dieną, vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai, lankantys Vilniaus jaunųjų turistų centro turizmo būrelį. Evija Kutkutė su komanda jaunučių merginų amžiaus grupėje iškovojo III-ją vietą!!!