Jaunųjų metraštininkų būrelio kelionės

2021 m.  rugsėjo 28 d.  Jaunųjų metraštininkų būrelis kartu su istorijos mokytoja keliavo į Vilniaus senamiestį ir tyrinėjo nepastebėtus akcentus senamiesčio pastogėse. Edukacija prasidėjo prie Bernardinų gatvės arkos. Šioje gatvėje mokiniai surado ir pasislėpusį angeliuką, kuris saugo įėjimą į paslaptingą kiemą iš kurio atsiveria Gedimino pilies bokšto panorama. Mokiniai tyrinėjo Šv. Mykolo bažnyčios fasado lietuviškus motyvus – rūtų šakelių kapitelius, surado du juodus angelus, saugančius vilniečius nuo Šv. Jonų bažnyčios stogo. Šiais mokslo metais ši edukacinė ekskursija pirmoji, tad tradiciškai buvo įšventinti naujieji būrelio nariai. Su nekantrumu laukiame kitos kelionės po nuostabų mūsų senamiestį.

Jaunųjų metraštininkų būrelis

Mūsų progimnazijos bendruomenė dalyvavo Naujininkų bendruomenės eisenuoje "Apkabink Naujininkus"

Rugsėjo 27 d. mūsų progimnazijoje tradiciškai buvo minima Europos kalbų diena. Mūsų mokykla šią dieną mini 20-ąjį kartą. Šių metų tema ,,Europos šalių pasakos“.

Naujininkų bendruomenės šventės meninių improvizacijų renginyje ,,Sveikiname Naujininkus“ 5a klasės mokinės atliko šokį ,,Judėkime drauge“.

,,Daržovės" aplikacija ,,Morka"

Tradiciniai Naujininkų bendruomenės šventiniai renginiai jau nuo šiandien!

Rugsėjo 22 d.

Orientacinis protmūšis.