Meninio skaitymo konkursas 2021

Lapkričio 29 dieną Naujininkų progimnazijoje įvyko mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo daugiau nei 20 progimnazijos mokinių. Dalyvius vertino kompetentinga komisija – buvęs šios mokyklos mokinys, aktorius Mantas Barvičius, Vilniaus Saulėtekio mokyklos – daugiafunkcio centro lietuvių kalbos mokytoja Ieva Vėtienė, Naujininkų progimnazijos pavaduotoja neformaliam ugdymui ir rusų kalbos mokytoja Danutė Balevičiūtė.

Pirmąją vietą skaitovų konkurse užėmė 6b klasės mokinė – Austėja Botyriūtė.

Antrąją vietą užėmė 5a klasės mokinys – Karolis Volosevičius.

Trečiąją vietą pasidalino 8b klasės mokinė Kamilė Šulcaitė ir 7b klasės mokinės Šarūnė Garnytė ir Evelina Undraitytė.

Sveikiname nugalėtojus.

Mokiniai sukūrė tikrą meninio žodžio šventę, kurioje turėjo progą ne tik pabūti kartu, išgirsti vieni kitus, bet ir dalintis savo emocijomis, jausmais ir šiluma.

Aurimas Vėta Įrašo autorius:
Aurimas Vėta
Lietuvių kalbos mokytoja

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame prisidėti prie Seniūnų tarybos inicijuotos gerumo akcijos „Skanėstas širdžiai“.

Minėdami Tarptautinę savanorių dieną gruodžio 1 dieną, aštuntų klasių mokiniai susitiko su Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro atstovėmis Indre ir Edita.

Šios savaitės pirmadienis buvo ypatingas. Mokyklos fojė visi mokyklos seniūnų tarybos nariai susirinkome pažiūrėti kaip mieli ketvirtokai uždegė pirmąją advento vainiko žvakę. Kurį su meile pynė Miglė iš 6a klasės ir Agnė iš 8b klasės. Į vainiką įpynėme ne tik daug kadagio šakelių, gražiausių papuošimų, bet ir daug daug meilės, džiaugsmo, geros nuotaikos.

Lapkričio 29 d. Naujininkų progimnazijoje  pamokos  organizuotos  kitaip: vyko - kūrybinės dirbtuvės ,,Eko Kalėdos”

Būrelio  "Technologijos. Menai Kūryba" moksleiviai ruošiasi nuostabiausiai šventei Kalėdoms.