Dailės olimpiados ,,Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“ I-asis turas

Neseniai įvyko dailės olimpiados ,,Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“  I-asis turas .

Dalyvavo 13 aštuntokų: Evelina Undraitytė, Eva Rozenbergaitė, Patricija Grigalevičiūtė, Kornelja Sobolevskytė, Adrijana Kliukaitė, Šarūnė Garnytė, Jurgita Gaidytė, Vanesa Kazlauskaitė, Ivona Blaževič, Sonata Marcinkevič, Arijana Juras, Margarita Bėrantaitė, Goda Vitkevičiūtė.

III-ios vietos Eva Rozenbergaitė

Margarita Bėrantaitė

II-oji vieta     Arijana Juras

I-oji vieta      Goda Vitkevičiūtė

Dėkoju mokinukėms už dalyvavimą dailės olimpiadoje.

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja

Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinė grupė kviečia Naujininkų progimnazijos moksleivius ir visą mokyklos bendruomenę dalyvauti metodinės savaitės renginiuose

Vilniaus Naujininkų progimnazijoje minime Vilniaus 700 metų jubiliejų.

Šia proga sukūrėme mažytę šventę ir savo mokyklos bendruomenei.

Sausio 13 d. mokykloje svečiavosi Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai su mokytoja Stase Makštutiene. Mokytoja ir jos auklėtiniai pakvietė mūsų mokyklos pradinukus pažiūrėti vaidinimo ,,Dievo vaikelis”.

8 klasių mokiniai dalyvavo Sausio 13-osios minėjime Vyriausybės rūmuose.

2023 m. sausio 11 d. aktų salėje vyko Vilniaus Naujininkų progimnazijos 6 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas.