Respublikinė viktorina "ŽAIDŽIU ŽODŽIU".

2023 m. balandžio 27 dieną 4c klasės mokinių komanda, sudaryta iš Akvilės Ilkevičiūtės, Gerdos Zasčižinskaitės, Jono Giedraičio ir Igno Vetrovo, dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 4-ų klasių  skirtingų gebėjimų mokinių nuotolinėje kalbinėje viktorinoje "ŽAIDŽIU ŽODŽIU". Mokiniai ugdė savo kalbą, plėtė žodyną, žadino kūrybines galias. Turėdami ribotą užduotims atlikti skirtą laiką, stiprino bendravimo ir bendradarbiavimo grupėje įgūdžius.
Džiugu, kad susitelkusi mūsų mokyklos komanda sklandžiai įveikė visas viktorinos temas ir puikiai pasirodė tarp beveik 40 komandų iš visos Lietuvos.
Visi dalyviai apdovanoti organizatorių (Šiaulių Gegužių progimnazijos) padėkos raštais.

Logopedė Jolanta Sabulienė

Gegužės 4 d. Naujininkų progimnazijoje pamokos ir edukaciniai užsiėmimai vyko ne mokykloje, o daugybėje skirtingų erdvių.

Dalis 5, 8 klasių mokinių  dalyvavo  ekologinių projektų  respublikiniame  konkurse „Šiukšlė – nešiukšlė.”

Renginio tikslas – ugdyti mokinių kūrybinį mąstymą, ekologišką gyvenimo būdą, skatinti domėjimąsi STEAM mokslais.

Į tūkstantmečio mokyklomis tituluotas ugdymo įstaigas keliauja pirmieji pinigai: paviešintas atrinktųjų sąrašas ir kiek lėšų joms teks - LRT

Kiekvienais metais balandžio mėnesio paskutinį trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena.