Akcija „DAROM 2017“

Balandžio 21 d. Naujininkų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo tradicinėje gamtos švarinimo akcijoje „Darom“.
Akcijoje dalyvaujame  jau dešimtus metus. Tvarkome šalia mokyklos esančią teritoriją. Radinių pasitaiko įvairių : sofos,  kėdės, padangos bei kitokios automobilių detalės.  Darbingai nusiteikę mokiniai bei mokytojai puikiai padirbėjo ir  gražiai sutvarkė aplinką„Darom“ – tai ne tik gamtą gražinanti, bet ir pilietiškumą skatinanti akcija. Džiugu, jog prie akcijos aktyviai  prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė.

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja

Balandžio 21 d. mokykloje vyko renginys: ,,Vaikų Velykėlės 2017". Skirtas Naujininkų mokyklos priešmokyklinukams ir pirmokams, ir trečiokams.

Šių metų kovo 20-26 dienomis mūsų mokykla dalyvavo VšĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Savaitė be patyčių“. Visą savaitę mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, skirtose atkreipti dėmesį į draugišką tarpusavio bendravimą, konfliktų sprendimą, patyčių ir smurto prevenciją:

Neseniai įvykusio renginio Naujininkų bendruomenei akimirkos.Dailės mokytoja Rima dalinasi žiniomis,kaip seniau lietuviai margino margučius.

2017 m. balandžio 7 d., 10.00 val., pasigirdo nepertraukiamas garsinis perspėjimo apie nelaimę signalas (elektrinis mokyklos skambutis), skelbiantis gaisrinės evakuacijos pratybų pradžią. Jų tikslas – išmokti greitai, organizuotai palikti mokyklos patalpas kilus gaisrui.

2017 m. balandžio 19 - gegužės 5 d. mokykloje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas, kuriame dalyvaus 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai. Įvertinant  akademinius mokymosi rezultatus, 2 klasės mokiniai atliks skaitymo, rašymo, matematikos testus, 4 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo testus, 6 klasės mokiniai- skaitymo rašymo, matematikos testus, 8 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų testus.