Trečių klasių mokinių dalyvavimas edukacinėje programoje Trakuose

Lapkričio 15 d. trečių klasių mokiniai lankėsi Trakų Neįgaliųjų centre. Vaikai dalyvavo etnokultūrinėje edukacinėje programoje ,,Natūralaus bičių vaško žvakių gamyba".
Moksleiviai domėjosi tradiciniu lietuvių amatu – bitininkyste. Centro darbuotoja papasakojo apie bites, jų gaminamus produktus. Stebėdami filmuotą medžiagą moksleiviai daug sužinojo apie bičių vystymąsi, bičių gyvenimą avilyje, taip pat susipažino su bitininko darbu.
Įdomiausia buvo praktinė programos dalis. Mokiniai sužinojo, kaip liejamos žvakės, naudojant natūralų bičių vašką. Kiekvienas mokinys pasigamino po žvakutę, susuktą iš korio.
O pabaigoje visi tapo smaguriais, nes galėjo paragauti gardaus saldaus medaus.

EKOLOGINIO PROJEKTO „LIPDOM SENĮ BESMEGENĮ“ NUOSTATAI

Lapkričio 17 d., penktadienį, per pirmą pamoką, mokyklą aplankė svečiai, du jaunuoliai Kristina Pocytė ir Laimis Kaperavičius, keletą metų dalyvaujantys ,,Misija Sibiras“ veikloje.

2017 m. lapkričio 6-10 d. vyko Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo savaitė.

Kartu su mokytoja Sigita Balčiene buvome nuvykę į užsiėmimą, kuriame PVDPRC studentės mums pristatė masažuotojo profesiją.

Vilniaus Naujininkų mokyklos himno kūrimo nuostatai