Renginiai

Adventas

Adventas – ne tik laukimo ir susikaupimo metas, tai pasiruošimo Šv. Kalėdoms laikas. Tad ir mūsų mokyklos mokiniai, nieko nelaukdami, kibo į darbus. Gruodžio 4 d. 4a klasėje  (mokytoja N. Vaicekauskienė) vyko netradicinė pamoka.  Tai buvo integruota tikybos, muzikos ir etnokultūros pamoka „Advento vainikas“. Ketvirtokai, aiškindamiesi advento simbolius, pynė adventinį vainiką, sužinojo, iš kur atkeliavo ši graži tradicija. Vėliau prie nupinto vainiko dainavo adventines lietuvių liaudies dainas: „Atvažiuoja Kalėda“, „Ar sakyti man teisybę?“, giedojo giesmę „Sveikas, Jėzaus gimusis“, dūdelėmis grojo „Menuetą“.

Gruodžio 7 d. 1 c klasėje (mokytoja I. Sujatienė) taip pat vyko netradicinė pamoka. Tai buvo integruota etnokultūros, pasaulio pažinimo, matematikos, dailės, tikybos pamoka „Advento simboliai“. Mokiniai, susipažinę su ketvirtokų nupintu advento vainiku, jo simboliais, gamino advento kalendorių su kiekvienai dienai skirtais gerais darbais.  Tai kalendorius, padėsiantis tinkamai išgyventi adventą. Tikimės, kad naudodami kalendorių mokiniai savo gerais darbais sušildys šalia esančius.

Ramaus ir jaukaus laukimo.

                                                                                                                                                                                                                                    

 

___________________________

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė
Ankstesni įrašai


2017m. gruodžio 5.d. 6a, 7m ir 7a kl. mokiniai kartu su etikos mokytoja Danute Balevičiūte apsilankė Taikomosios  dailės ir dizaino muziejuje.

Gruodžio 7 d. mokykloje sulaukėme svečių. Atvyko Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ atlikėjai. Pristatė teatralizuotą koncertą , Adventinę- Kalėdinę programą „Atbėga elnias devyniaragis“.

2017 m. lapkričio 24–25 d. 7a ir 7 m kl. mokiniai kartu su mokytoja Vida Sivickiene dalyvavo respublikiniame projekte „Lyderystės mokykla“.

Netradicinė ugdymo diena “Prakalbink erdvę” vyko lapkričio 30 dieną.

Meninio skaitymas konkursas, skirtas poetės Juditos Vaičiūnaitės 80 – mečiui, šį kartą vyko 2 –ojo aukšto foje lapkričio 28 dieną, po 5 pamokų.