Konkursas ,,Ir knyga mane augina''

Sausio 24 dieną Naujininkų mokyklos bendruomenę džiugino pradinių klasių mokinių deklamuojami skambūs posmai. Meninio skaitymo konkurse dalyvavo gausus būrys pradinių klasių mokinių, kurie deklamavo savo pasirinktus poezijos tekstus.
Mokiniai pasirodė šauniai, todėl konkursą stebėjusiai komisijai teko nelengva užduotis – išrinkti nugalėtojus. Komisijos pirmininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Balevičiūtė padėkojo visiems dalyvavusiems įteikdama padėkos raštus bei pasveikino nugalėtojus. Konkurso laureatais tapo 2b klasės mokinė Austėja Botyriūtė, padeklamavusi Ramutės Skučaitės eilėraštį „Mamytė ir aš“,  ir 4b klasės mokinė Iveta Vinevičiūtė, kuri deklamavo Anzelmo Matučio ,,Dvejetų karalius” eilėraštį. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės II-ajame meninio skaitymo etape.

Justina Grudinskienė Įrašo autorius:
Justina Grudinskienė
Pradinių klasių mokytoja

2018m. sausio 24 d. 7 m klasės mokinės Greta Dambrauskaitė, Agata Kazakevič, Kamilė Nomeikaitė ir Ieva Šimkonytė dalyvavo matematikos žaidime "Tiksliukas". Žaidimas vyko "Saulės" privačioje gimnazijoje.

Baigiasi sausio mėnuo. Su 7m klasės mokiniais žiūrime nuotraukas ir kalbamės. Visi su džiaugsmu prisimena  atvirą integruotą dailės pamoką ,,Trys Karaliai“. Ji vyko kitoje erdvėje - 3b klasėje. Visiems buvo naujiena.

2018 01 19 mokykloje vyko Karjeros diena.  Sulaukėme svečių iš įvairių profesinių mokyklų.

2018 – 01 – 16 d. Naujininkų mokykloje vyko dailės olimpiados ,,Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“ I – asis turas. Dalyvavo 12 mokinių.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius kviečia susitikti ir aptarti Naujininkų seniūnijos gyventojams rūpimus klausimus.