Karjeros planavimo užsiėmimas 9-10 klasių mokiniams

Šiandien į mūsų mokyklą atvyko psichologė Ugnė Juodytė. Ji  9-10 kl. mokiniams vedė pamoką apie karjeros planavimą.

Kadangi mes esam vyriausi, jau tuoj baigsime mokyklą, visiems iškyla klausimas: „Ką daryti baigus mokyklą?  Ką studijuoti? Kaip sužinoti, kuo nori būti ateityje?“

Psichologė padėjo mums apgalvoti pirmuosius žingsnius, nuo ko  turime pradėti siekti savo tikslo. Apgalvojome savo vertybes, silpnąsias puse, kur mes esame stiprūs , o kur ne ...

Buvome sudominti įdomia veikla, mankšta, žaidimais .

Džiaugiamės, kad atsiranda žmonių, norinčių pasidalinti savo patirtimi ir patarimais.

Agata Tichomirova 10a

Pirmadienį vyko renginys „Pažadinkime Žemę šokiu“, skirtas Žemės dienai paminėti. Ši diena tapatinama su lygiadieniu ir švenčiama kovo 20 d.

Knygnešio dieną bibliotekoje paminėjo ir mūsų mažieji, 1B klasės mokinukai,

Kovo 16- oji - Lietuvoje  minima Knygnešio diena. Šią dieną pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Lietuviškos knygos ir laikraščiai ėjo iš rankų į rankas, knygnešiai atliko milžinišką darbą. Nepaisant to, kad už knygų platinimą buvo baudžiama kalėjimu ar tremtimi į Sibirą, knygos buvo platinamos itin aktyviai.

Mieli tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai ir visi neabejingi mokyklos gerovei, kviečiame skirti 2 % pajamų mokesčio mūsų mokyklai. Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokinių ugdymo proceso gerinimui.

Kovo 12 dieną, 6- os pamokos metu, mokyklos aktų salėje vyko šventinis renginys, skirtas 28- osioms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo