Meninio skaitymo konkursas "Kai žodžiai prabyla.."

Spalio 16 d., po pamokų, mokiniai skubėjo į antro aukšto fojė. Skambant  Jazzu atliekamai dainai „Rudens naktis sustojo“ (žodžiai J.Degutytės) buvo pradėtas Meninio skaitymo konkursas „Kai žodžiai prabyla..“, skirtas poetės Janinos Degutytės 90- ajam jubiliejui paminėti.  Džiugu, kad ir šiemet  susirinko gausus literatūros ir poetinio žodžio mylėtojų būrys. Mokiniai skaitė ne tik poeziją, išgirdome ir prozos ištraukų.

Sveikiname konkurso I-osios vietos laimėtoją, 7b kl. mokinį.

Sigita Balčienė Įrašo autorius:
Sigita Balčienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Sanus (geros savijautos centras) kviečia, Jus, į būrelį „Judėk, sportuok ir tobulėk“!

Spalio 4 d. mokykloje lankėsi rašytojas ir gamtininkas Selemonas Paltanavičius.

Tradiciškai mokytojų dienos proga dešimtokai ruošė šventę ir sveikino mokytojus

Š.m. rugsėjo 29 dieną  senamiestyje vyko  tradicinės Orientavimosi ir pažinimo varžybos Vilniaus miesto gatvėmis, kurios skirtos paminėti Tarptautinę turizmo dieną.

Vieną šiltą rugsėjo pirmadienį Vilniaus Naujininkų mokyklos mokiniai, kartu su istorijos mokytoja, keliavo į Gedimino pilies kalną.