Renginiai

Projektas „Nariuotakojai mokykloje“

2018 m. lapkričio 19-20 d. mokykloje lankėsi Palangos insektariumo, vienintelio Baltijos šalyse specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo, atstovas, kuris pristatė projektą „Nariuotakojai mokykloje“. Projekte dalyvavo 1-6 kl. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti gyvus egzotinius eksponatus : Madagaskaro šnypščiančius tarakonus, vorus - paukštėdas, skorpionus bei kt. Be to,  mokiniai klausėsi pasakojimų apie nariuotakojų biologiją, jų gyvenimo ypatybes ir per stiklą stebėjo miegančius, ropojančius ar besislepiančius gyvūnus.  Projekto dalyviai ir patys buvo aktyvūs: insektariumo darbuotojui  uždavė daug klausimų, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta.  Dauguma mokinių laikė rankose gyvūnus ir visiškai jų nebijojo.

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Šiais metais mūsų mokykla švenčia 45-ąjį jubiliejų. Mokinių ir mokytojų bendruomenė nutarė jį pažymėti visą savaitę truksiančiais renginiais.

Lapkričio 27d. - netradicinio ugdymo diena. Šią dieną mes puošime mokyklos langus ir savo kabinetus Kalėdoms.
Skelbiamas gražiausio Kalėdinio karpinio - trafareto konkursas.

Spalio 9d. laukėme atvykstančio į Naujininkų mokyklą  svečio. Prie durų lūkuriavo mokyklos direktorius Gediminas Urbonas, nes norėjo pirmasis pasisveikinti  su buvusiu  mokiniu, dabar jau verslininku, sportininku, aktoriumi ir reperiu  Vytautu Medinecku - Ironvytu.

Prisiminti gera ... draugus, su kuriais užaugai ... mokytojus, kurie mokė gyventi ... mokyklą, kurioje prabėgo daug gražių akimirkų ... Prisiminkime kartu ... kartu atšvęskime Naujininkų mokyklos 45-ąjį jubiliejų ... š.m. lapkričio 12-16 d.

Spalio 23 d. rytmetį mokykla pasitiko neįprasta tyla.  Nei mokiniai, nei mokytojai nevarstė durų, nesigirdėjo įprasto tokiu metu šurmulio.  Taip nutiko todėl, kad visi mokiniai, mokytojų lydimi, patraukė į miesto muziejus. Šią dieną pamokos vyksta ne mokyklos erdvėje.