Kalėdų Senelio viešnagė

Gruodžio 20-osios mokyklos priešmokyklinukai laukė su jauduliu ir džiaugsmu. Vėlų vakarą į šventę rinkosi tėveliai, seneliai, broliukai ir sesutės, visi tkėjosi geros nuotaikos ir dovanų.Po smagios vaikučių programėlės, pasirodė Jis – Kalėdų Senelis. Tikras, balta barzda ir su dovanų maišu. Smagu buvo visiems: šokome, žaidėme žaidimus, klausėmės Senelio pasakojamų istorijų.

Kalėdų Senelio kelionė dar nebaigta. Tikimės kad užsuks ir į Jūsų namus. Jei ne šiais metais, tai kitais. Tikrai.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Žemaitytė

Maloniai kviečiame aplankyti keramikos studijos "Molinukas" darbų parodą "Žiemos nuotaika".

Gruodžio 20 d., 13.00 val.

Maloniai kviečiame

5-8 kl. mokinius, tėvelius, mokytojus ir visus mokyklos darbuotojus į kalėdinį spektaklį, sukurtą pagal Čarlzo Dikenso pasaką   ,,KALĖDŲ GIESMĖ“

018-12-06 Naujinikų mokykloje svečiavosi LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGOS organizuotas interaktyvių susitikimų ciklo „Muzikos paslaptys" koncertas.

Gruodžio 13 – ąją minima Šv. Liucijos diena. Tai šviesos diena! Liucijos vardas, išvertus iš lotynų kalbos („lux, lucis“) reiškia šviesą.

Lapkričio 27 d. Naujininkų mokykloje vyko nepamokinio ugdymo diena - kūrybinė laboratorija „Prakalbink erdvę“ ir projektas „Kalėdinis vainikas“. Šią dieną kūrybinėje veikloje dalyvavo 1-10 klasės.