Renginiai

Konkursas “Ekologiškumo virusas plinta 2018“

2018 m. lapkričio 23d. 8m klasės mokinių komanda, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės, dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“. Konkursas vyko Vilniaus miesto Tech Parko salėje. Renginį organizavo „Jaunųjų Žaliųjų organizacija“ ir Vilniaus Žirmūnų gimnazija. Dalyvius ir svečius pasveikino Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ekologė, doc. dr. Ona Motiejūnaitė.

Vėliau vyko konkursas, kurį sudarė 4 etapai. Mokiniai pristatė atliktus namų darbus, atliko logines ir kūrybines užduotis, atsakė į klausimus. Klausimų etapą sudarė 4 turai.

Iš konkurso mokiniai negrįžo tuščiomis. Buvo apdovanoti padėkos raštu bei pavaišinti saldumynais.

Dalyviai džiaugėsi įgiję daugiau žinių  ir praktinės veiklos įgūdžių gyvenamajai aplinkai pažinti, tyrinėti ir ją saugoti.

 

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Naujininkų mokyklos jaunieji turistai lapkričio 24 d. dalyvavo VJTC šaudymo varžybose ir užėmė III vietą.

2018 m. lapkričio 19-20 d. mokykloje lankėsi Palangos insektariumo, vienintelio Baltijos šalyse specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo, atstovas, kuris pristatė projektą „Nariuotakojai mokykloje“. 

Šiais metais mūsų mokykla švenčia 45-ąjį jubiliejų. Mokinių ir mokytojų bendruomenė nutarė jį pažymėti visą savaitę truksiančiais renginiais.

Lapkričio 27d. - netradicinio ugdymo diena. Šią dieną mes puošime mokyklos langus ir savo kabinetus Kalėdoms.
Skelbiamas gražiausio Kalėdinio karpinio - trafareto konkursas.

Spalio 9d. laukėme atvykstančio į Naujininkų mokyklą  svečio. Prie durų lūkuriavo mokyklos direktorius Gediminas Urbonas, nes norėjo pirmasis pasisveikinti  su buvusiu  mokiniu, dabar jau verslininku, sportininku, aktoriumi ir reperiu  Vytautu Medinecku - Ironvytu.