Renginiai

Atsisveikinimo su mokykla šventė

Šių metų birželio 19 d. vyko atsisveikinimo su mokykla šventė. Šventės pradžioje skamba skambutis. Įeina dešimtokai. Juos pasitinkame garsiais plojimais.  ,,Mažieji abiturientai“ užėmė jiems skirtas vietas. Ir štai pirmoji užduotis:  atspėti, kuris iš klasės draugų yra nuotraukoje.  Už taiklius spėjimus dešimtokai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Antroji užduotis buvo tokia: kvietėme dešimtokus į  sceną,  jie turėjo pagal aprašymą atspėti, koks tai  klasės draugas. O už spėjimus vėl  saldus prizas. Tada dešimtokams vedėjai skaitė palinkėjimus, kuriuos parašė jiems dėstantys mokytojai. Palinkėjimus įteikėme klasės auklėtojai. Taip pat  dešimtokai turėjo atlikti paskutinį namų darbą mūsų mokykloje. Jie turėjo parašyti savo norus ant lapelių ir  sudėti  juos į STEBUKLINGĄ BUTELĮ. Butelį  įteikėme klasės auklėtojai  kaip dokumentą, kad svajonės tikrai išsipildys. Po visų užduočių dešimtokams buvo rodomos skaidrės ,,Gyvenimo traukinys". O šventės pabaigoje dešimtokai padėkojo devintokams už šventę. Žinoma,  nepamiršo ir mokytojų, padėkojo jiems už viską,  įteikė gėlių ir savo rankų darbo  atviruką su sveikinimu. Taip pat parodė savo sukurtas  skaidres.  Iš salės išeiti niekas neskubėjo: fotografavosi su draugais, klasės auklėtoja, tėvais.

Štai tokios smagios buvo dešimtokų išleistuvės...

9a klasės mokinė Karina Zuj
Ankstesni įrašai


Netradicinio ugdymo dienomis 9 a klasės moksleiviai aplankė

Baigėsi  vasaros stovyklos "Saulės zuikutis" I pamaina. Oras šiltas, nuotaikos geros, smagu vaikams pramogauti.

Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus
į mokslo metų baigimo šventę,
kuri vyks birželio 20 d., 10.00 val. aktų salėje.

2019 m. birželio 14 d. sutrumpintos pamokos 5-7 klasių moksleiviams:

1 pam. 800 – 830
2 pam. 840 – 910
3 pam. 920 – 950
4 pam. 1010 – 1040
5 pam. 1100 – 1130 

Tokiu linksmu pavadinimu vyksta kasmetinė akcija, kai Naujininkų mokyklos mokiniai lankosi kokio nors tėvelio darbovietėje.