Renginiai

Mokslo metų baigimo šventė 2019

Birželio 20 d. Naujininkų mokykloje vyko kasmetinis renginys- mokslo metų baigimo šventė. Renginio metu buvo apdovanoti mokslo pirmūnai, aktyviai mokyklos gyvenime dalyvaujantys mokiniai, mandagiausi mokytojai bei mokiniai, Simbolinius suvenyrus - medelius mandagiausiems mokytojams įteikė jų autorė, 9a klasės mokinė Katerina Zuj, jos mokytoja Nijolė Misiukonienė. Buvo apdovanotos ir ,,žaliosios“ klasės. Taip pat buvo pristatyta Seniūnų tarybos veikla ir įteiktos Seniūnų tarybos nominacijos. Šios šventės proga į mokyklą atvyko svečių:  Du 29-os laidos abiturientai: pardavimų trenerė, verslo dovanų įmonės „Dovanų meistrai“ bendrasavininkė, tinklaveikos ekspertė Ramunė Kaparavičienė ir gydytojas chirurgas Antanas Egminas, mokytojos  Stasės Bakaitienės auklėtiniai, kurie pasidalino savo prisiminimais,  patirtimi bei patarimais  mokiniams. Renginyje pasirodė dvi šokių grupės:,,Mix kids“ bei ,,Šokis visiems“ . Nuotaikingi šokiai patiko visai mokyklos bendruomenei. Džiugu, kad mūsų mokyklai (jau tradiciškai!) buvo įteikta Žalioji vėliava, liudijanti mūsų mokyklos indėlį į gamtosauginę veiklą. Žaliąją vėliavą įteikė ir pasidžiaugė mūsų mokyklos GMP veikla  Žaliųjų judėjimo gamtosauginių mokyklų koordinatorius Renaldas  Rimavičius. Atsisveikinant palinkėjome  siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių ir geros, ir šiltos vasaros visiems!!!

10a klasės mokinė, renginio vedėja Lana Misiūnaitė

 
Ankstesni įrašai


Šių metų birželio 19 d. vyko atsisveikinimo su mokykla šventė. Šventės pradžioje skamba skambutis. Įeina dešimtokai. Juos pasitinkame garsiais plojimais.

Netradicinio ugdymo dienomis 9 a klasės moksleiviai aplankė

Baigėsi  vasaros stovyklos "Saulės zuikutis" I pamaina. Oras šiltas, nuotaikos geros, smagu vaikams pramogauti.

Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus
į mokslo metų baigimo šventę,
kuri vyks birželio 20 d., 10.00 val. aktų salėje.

2019 m. birželio 14 d. sutrumpintos pamokos 5-7 klasių moksleiviams:

1 pam. 800 – 830
2 pam. 840 – 910
3 pam. 920 – 950
4 pam. 1010 – 1040
5 pam. 1100 – 1130