Vilniaus mokinių savivaldų forumas 2019

Rugsėjo 13 dieną Vilniaus Naujininkų Seniūnų tarybos pirmininkė ir jos pavaduotojos dalyvavo Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro rudens forume 2019, kuris vyko  Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje.

RMSF atidarymo metu sveikinimo kalbas sakė Vilniaus miesto meras, VMSIC pirmininkė, Lietuvos moksleivių sąjungosatstovas  Raminta Matulytė, Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė koordinatorė A. Šukvetienė, VJOSAS pirmininkė O. Tučkutė, buvęs LMS Prezidentas bei LiJOT valdybos narys A. Mikalauskas.

Merginos išklausė LMS Vilniaus MSIC pirmininkės metinę veiklos ir vadovų klubų ataskaitas.

Forumo metu buvo išrinktas Vilniaus MSIC pirmininkas. Linkime jam sėkmės dirbant.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Vilniaus Naujininkų mokykloje mokiniai 2019-2020 m.m. gali rinktis šiuos būrelius:

Išlydėjęs vasarą rugsėjis
Beldžiasi į dar šiltas duris,
Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,
O Tu, vaike, būki mokinys! “

Rugsėjo 2 d. Naujininkų mokyklos bendruomenė susirinko į Mokslo ir žinių šventę.

Ar teko susidurti su problema, kuomet prasidėjus mokslo metams reikia sukti galvą kaip kryptingai ir naudingai užimti savo vaikus?

Didžiausia Lietuvoje, būrelių ir užimtumo mugė "Z vaikai" pasiruošusi pasiūlyti daugiausiai veiklų, skirtų mokslo metams: gausybė įvairiausių būrelių, sporto ir meno mokyklos, „protingos“ knygos, lavinamieji žaidimai ir gausybė veiklų lauks Jūsų rugsėjo 7-8 dienomis, PLC „Panorama“ 1 ir 2 aukštuose.

Palengva, nejučia,
Su rudens spalvom ir rudenio vėjais,
Su astrų kvapu ir gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja
RUGSĖJIS....

Vilniaus Naujininkų mokykloje veikiančioje ikimokyklinio ugdymo grupėje „Saulės zuikučiai“ (3-5 metai) yra 12 laisvų vietų.
Maloniai kviečiame!