Renginiai

Ir vėl rugsėjis...

Išlydėjęs vasarą rugsėjis
Beldžiasi į dar šiltas duris,
Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,
O Tu, vaike, būki mokinys! “

Rugsėjo 2 d. Naujininkų mokyklos bendruomenė susirinko į Mokslo ir žinių šventę. Sveikindami vieni kitus naujųjų mokslo metų proga linkėjome įdomaus ir smagaus pažinimo kelio, renginio vedančiosios Austėja Botyriūtė ir Jorė Ivančikaitė net atskleidė stebuklingą receptą, kuris turėtų padėti prišaukti laimę ir sėkmę naujais mokslo metais. Pasižadėjome būti smalsūs ir kūrybingi, darbštūs ir energingi. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos tarybos pirmininkė Stasė Bakaitienė, kuri ypač padrąsino tuos, kuriems šis rugsėjis pirmas. Šventėje dalyvavo Naujininkų bendruomenės pirmininkas Artūras Melianas. Mokiniai šventę papuošė savo skambiomis dainomis ir smagiais šokiais.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Tikime, kad ir šiais mokslo metais mus lydės svajonės ir ryžtas jas įgyvendinti, o pasiekti rezultatai įkvėps naujiems darbams.

 

SĖKMINGŲ MOKSLO METŲ!

___________________________

Viktorija Noreikevičiūtė Įrašo autorius:
Viktorija Noreikevičiūtė
lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Ar teko susidurti su problema, kuomet prasidėjus mokslo metams reikia sukti galvą kaip kryptingai ir naudingai užimti savo vaikus? 

Didžiausia Lietuvoje, būrelių ir užimtumo mugė "Z vaikai" pasiruošusi pasiūlyti daugiausiai veiklų, skirtų mokslo metams: gausybė įvairiausių būrelių, sporto ir meno mokyklos, „protingos“ knygos, lavinamieji žaidimai ir gausybė veiklų lauks Jūsų rugsėjo 7-8 dienomis, PLC „Panorama“ 1 ir 2 aukštuose.

Palengva, nejučia,
Su rudens spalvom ir rudenio vėjais,
Su astrų kvapu ir gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja
RUGSĖJIS.... 

Vilniaus Naujininkų mokykloje veikiančioje ikimokyklinio ugdymo grupėje „Saulės zuikučiai“ (3-5 metai) yra 12 laisvų vietų.
Maloniai kviečiame!

Birželio 20 d. Naujininkų mokykloje vyko kasmetinis renginys- mokslo metų baigimo šventė. Renginio metu buvo apdovanoti mokslo pirmūnai, aktyviai mokyklos gyvenime dalyvaujantys mokiniai, mandagiausi mokytojai bei mokiniai, ,,žaliosios“ klasės.

Šių metų birželio 19 d. vyko atsisveikinimo su mokykla šventė. Šventės pradžioje skamba skambutis. Įeina dešimtokai. Juos pasitinkame garsiais plojimais.