Akcija „Tegul žydi Lietuva – tegul žydi mūsų mokykla“

Spalio mėnesį vyrsenių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Tegul žydi Lietuva – tegul žydi mūsų mokykla“.

Mokiniai pertraukos metu sodino krokų svogūnėlius mokyklos kiemelyje – gėlyne. Nuotaiką jiems palaikė besišypsanti saulutė. Tikime ,kad jie visi pavasarį išskleis savo įvairiaspalvius žiedus!

GMP komiteto narė  Ieva Juchnikaitė

2019.10.18 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje muzikinėje programoje "Pasidirbau sau dūdelę".

2 a ir 2 b klasės mokiniai lanko baseiną Kareivių g.

Spalio 8- 14 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko 2-4 klasių mokinių dailaus rašto „ Atrask rašto paslaptį“ konkursas.

Rugsėjo mėnesį pirmų klasių mokinukai dalyvavo akcijoje ,,Padovanok mokyklai tulpės žiedą".
Vaikai nekantriai  laukė, kada galės pasodinti tulpių svogūnėlius.
Ir pagaliau šią spalio savaitę nušvitusi saulutė visus pakvietė į mokyklos kiemą. Mokyklos gėlyne pirmokėliai pasodino tulpių svogūnėlius.

Spalio 19 d., šeštadienį, 12 val. Katedros aikštėje – Vidaus saugumo diena. Renginio metu vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatys savo profesiją, pademonstruos ekipuotę ir ginkluotę, transporto priemones, tarnyboje reikalingas specialiąsias priemones bei kitą įrangą.