Kultūrinė pažintinė veikla pradinėse klasėse

Sausio 28 d. 1-2 klasių mokiniai žiūrėjo „ Teatriuko“ spektaklį „ Žalia gyva“ . Mažiesiems mokinukams aktoriai žaidimo forma papasakojo apie Vilniaus istoriją.

3-4 klasių mokiniai pabuvojo virtualioje tikrovėje, skrido į nesibaigiančias kosmoso platybes, kitu kampu išvydo pasaulį, patyrė daug emocijų.

Džiaugiamės, kad į mokyklą atvyko mobilusis planetariumas.

Pažiūrėje sferinį kiną, puikiai nusiteikę 3a klasės mokiniai vyko į VU Zoologijos muziejų. Ten dalyvavo edukacijoje „Stuburiniai ir bestuburiai gyvūnai“. Trečiokai aplankė ekspoziciją ir pamatė daugybę vabzdžių, moliuskų, žinduolių, paukščių, roplių ir kitų gyvūnų iškamšų.

Mokiniai jautėsi ypatingai, nes aplankė seniausią mokslinį Zoologijos muziejų Lietuvoje.

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Sausio 23 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko priešmokyklinės grupės auklėtinių ir 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „ Žodžiai iš vaiko širdies“ I etapas.

Sausio 24 d. 6 b klasės mokiniai šventė Vilniaus 697 – ąjį gimtadienį Rotušės aikštėje. Didžiuojamės būdami Vilniaus dalimi. Su gimtadieniu, vilnijantis Vilniau!

Vilniaus psichologinės pedagoginės tarnybos inicijuotoje akcijoje “Išgirsk mane” dalyvavo 79  mokiniai. Akciją mokykloje organizavo etikos mokytoja Danutė Balevičiūtė ir tikybos mokytoja Inga Juškienė.

Sausio 13-osios rytą visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ pagerbėme žuvusiųjų 1991m. už Lietuvos laisvę atminimą.

Sausio 10 d. 9a ir 10a klasės mokiniai, lydimi mokytojų Ritos Matulienės ir Danutės Balevičiūtės, apsilankė Vilniaus paslaugų verslo profesinio ugdymo centre. Mus pasitiko jauki draugiška aplinka.