Visuotine pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ 2020

Sausio 13-osios rytą visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ pagerbėme žuvusiųjų 1991m. už Lietuvos laisvę atminimą.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Sausio 10 d. 9a ir 10a klasės mokiniai, lydimi mokytojų Ritos Matulienės ir Danutės Balevičiūtės, apsilankė Vilniaus paslaugų verslo profesinio ugdymo centre. Mus pasitiko jauki draugiška aplinka.

Šių metų sausio 10 dieną mūsų mokykloje  vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2019-2020 m. m. olimpiados I etapas. Jame dalyvavo 6a klasės mokinys Laurynas Ustinovas ir 6b klasės mokinės Evita Juknevičiūtė, Lijana Ozerčuk.

Besitęsiančio integruoto tikybos ir technologijų projekto „Gerumas mūsų rankose“ dalyviai prieš pat Šv. Kalėdas maloniai nudžiugino VA Carito Laikinųjų namų gyventojus.

Gruodžio 20 ir sausio 7 dienomis mokykloje buvo rodomas 10 klasės mokinių, tikybos mokytojos I. Juškienės ir S. Besusparytės kurtas spektaklis, pagal vieną ryškiausių H. K. Anderseno pasakų „Mergaitė su degtukais“.

Gruodžio mėnesį dauguma 1-4 kl. mokinių ir mokytojų dalyvavo Kalėdinėje gerumo akcijoje.