Atvira integruota gamtos ir žmogaus bei matematikos pamoka „Lietuvos vėliavos spalvos“.

Šių metų kovo 10 d. 6a klasėje vyko atvira integruota gamtos ir žmogaus bei matematikos pamoka „Lietuvos vėliavos spalvos“.

Pamoka buvo labai įdomi, mokiniai patvirtino hipotezę, kad pilant skirtingo tankio skysčius jie nesusimaišo. Šeštokai, atlikę eksperimentą, liko patenkinti gavę netradicinę trispalvę, kuri priminė, kad rytoj mes turime ypatingą šventę – Nepriklausomybei 30 metų.

Pamokoje ugdomi ne tik dalykiniai matematikos, gamtos, eksperiment, bet ir pilietiškumo, gamtosauginių kompetencijų įgūdžiai.

Mokytojos Stasė Bakaitienė ir Alma Šlaitaitė - Kaikarienė

Kovo 6 dieną pradinių klasių korpuse šurmuliavo Kaziuko mugė.

Vasario 28 dieną, penktadienį Naujininkų mokyklos mokiniai rašė Nacionalinį diktantą.

MALONIAI KVIEČIAME VISĄ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ ŠVĘSTI KARTU

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO TRISDEŠIMTMETĮ

TEGUL  ŽYDI  LAISVĖ !

RENGINYS VYKS KOVO 10 D. AKTŲ SALĖJE

asario 26 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos aktyviausi mokiniai lankėsi Menų fabrike ,,LOFTAS", kuriame buvo apdovanotos aktyviausios sostinės mokyklos.

Vasario 25 dieną, antradienį 5 – 10 klasių mokiniai susirinko į pirmo aukšto fojė Blynų turgų ir dalinosi bei ragavo savo atsineštais skanumynais. Vaišių netrūko, kai kurie mokiniai buvo persirengę, o kiekviena klasė buvo pasiruošusi Užgavėnių skanduotę.