Robotikos užsiėmimai 1-4 klasių mokiniams mokykloje

Mieli tėveliai,

Kviečiame mokykloje lankyti Robotikos akademijos užsiėmimus. Pasaulis 2020 metais parodė kaip svarbu priimti pokyčius, mokytis spręsti įvairias problemas bei turėti aukštą technologinį sąmoningumą - savybes, kuriomis pasižymi technologijų lyderiai.

Kviečiame visus 1-4 klasių mokinius prisijungti į Robotikos akademijos būrelius, kuriuose išradėjų laukia:

• Jauni, vaikus įkvėpiantys mokytojai
  • Moderniausia švietimo įranga: edukaciniai LEGO robotai ir iPad planšetės
  • Pažangiausia neformalaus ugdymo programa Lietuvoje

Norėdami formuoti grupes, pirmiausia turime sužinoti kiek bus norinčių lankyti, jog pagal mokyklos tvarką turėtumę galimybę formuoti grupes

Prašome užpildyti šią formą, pagal kurios duomenis formuosime grupes Jūsų mokykloje.

Nekantriai laukiame išradėjų naujame, neįtikėtinai įdomiame būrelių sezone!

Išsamesnę informaciją rasite prisegtuke:

Robotikos akademijos pristatymas

Lukas Kanapienis

Vilniaus padalinio vadovas

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Šį rudenį kviečiame jaunuosius gamtininkus, 5-8 kl. mokinius į „Jaunųjų gamtos reindžerių būrelį“, kuriame kartu su gamtos gidu keliautumėme tyrinėti gamtos, esančios Vilniaus mieste.

Robotikos akademijos užsiėmimai

Robotikos akademija - Nr. 1 technologinis būrelis Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų! Esame lyderiaujanti Lietuvos neformaliojo ugdymo įstaiga, įkurta su tikslu auginti draugiškus

išradėjus - šiandieninius vaikus - ateities technologijų lyderius.

Rugsėjo 8 d. įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas. Per jį rinkome savivaldos pirmininkę, kuria tapo 8a klasės mokinė Giedrė Simaitytė.

Mieli mokiniai, tėveliai ir mokytojai,

Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ platforma (http://ateitin.vgtu.lt) kviečia 7-12 klasių mokinius lankyti 2020-2021 m. m. Vilniuje organizuojamus inovatyviosios inžinerijos neformaliojo vaikų švietimo būrelius:

Poezija – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir
 ilgesys...verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų...
                                                                          Paulius Širvys

Mieli Naujininkų progimnazijos bedruomenės nariai,

maloniai kviečiame Jus į monospektaklį DIALOGAS SU PAULIUM. Pauliaus Širvio meilės lyrika, laiškai, prisiminimai.