Seniūnų tarybos sveikinimas su šventėmis

Artėjant šventėms, siunčiame šiltus linkėjimus iš LRT ir kviečiame jaunuosius Jūsų progimnazijos moksleivius gruodžio 30 d. 9.00 val. portale LRT.lt stebėti muzikinį spektaklį visai šeimai „Kalėdos karantine! P.S.“.  Daugiau informacijos rasite žemiau esančiame pranešime.

Mokykloje visą savaitę jau dvelkia kalėdinė dvasia, mokytoja Jolanta Kuzmickienė pasirūpino langų grožiu, o mokytoja Skaistė Besusparytė papuošė mokyklos eglutę, sukūrė dekoracijas aplink ją.

Miela Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame Jus aplankyti virtualų "Kalėdinį paštą" ir pasidžiaugti parašytais sveikinimais.

Sveikinimus rasite čia:

Kviečiame pasigrožėti 6a ir 6b klasių moksleivių kūrybiniais darbais. Mokiniai savo rankomis per technologijų pamokas iš įvairių tekstilinių medžiagų gamino kalėdines eglutes.

Gerbiama švietimo bendruomene,

Kreipiuosi į visus pedagogus, tėvus, mokyklų, taip pat savivaldybių švietimo administracijas.

Gruodžio 14 d. Vyriausybė priėmė patikslintus sprendimus dėl karantino priemonių. Jie nėra lengvi. Šioje sudėtingoje situacijoje, kuri reikalauja ypatingo visuomenės solidarumo ir susitelkimo, privalome atsisakyti įprasto gyvenimo ritmo, apriboti jį dėl savo pačių ir mūsų visų ateities.