Renginiai

8b klasės sveikinimas Naujininkų progimnazijos mokytojams

Spalio 5-oji - Tarptautinė mokytojų diena. Tai diena, kada kiekvienas iš mūsų galime prisiminti  savo buvusius ar esamus mokytojus, pasveikinti juos šios gražios šventės proga.

Mes, 8b klasės mokiniai, šį rytą sveikinome Naujininkų progimnazijos mokytojus ir tarėme jiems nuoširdų "AČIŪ" už tai, kad jie neskaičiuodami nei savo laiko, nei jėgų, mus moko, rūpinasi, augina... Mokytojų rūpesčiu apgaubti, šiandien mes skleidžiamės kaip gražiausių gėlių žiedai...

Su Jūsų diena, brangūs mokytojai!

8b klasės mokiniai
Ankstesni įrašai


Seniūnų taryba sveikina visus mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga

Spalio 2-3 dienomis Vilniuje vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Auksinis ruduo 2021". Varžybose dalyvavo ir Naujininkų progimnazijos mokinės lankančios Vilniaus jaunųjų turistų centre treniruotes Evija ir Meida Kutkutės

2021 m.  rugsėjo 28 d.  Jaunųjų metraštininkų būrelis kartu su istorijos mokytoja keliavo į Vilniaus senamiestį ir tyrinėjo nepastebėtus akcentus senamiesčio pastogėse.

Mūsų progimnazijos bendruomenė dalyvavo Naujininkų bendruomenės eisenuoje "Apkabink Naujininkus"

Rugsėjo 27 d. mūsų progimnazijoje tradiciškai buvo minima Europos kalbų diena. Mūsų mokykla šią dieną mini 20-ąjį kartą. Šių metų tema ,,Europos šalių pasakos“.