Renginiai

Mūsų progimnazijos mokinės susitikimas su Lietuvos Respublikos prezidentu Gitanu Nausėda


Penktadienį praėjo trečiasis vaikų tarybos posėdis kuriame dalyvavau ir mūsų progimnazijos 6a kl. mokinė, Seniūnų tarybos pirmininko pavaduotoja Miglė Žilionytė. Posėdžio metu ji susitiko  su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Aptarė labai svarbią  temą, tai įtraukusis švietimas.

Didžiuojamės Miglute ir linkime sėkmės tolimesniuose darbuose.

___________________________

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė
Ankstesni įrašai


Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuoja tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas!

„Tėvų linija“: pasitarkite su psichologu tiek kartų, kiek reikia

Visiems tėvams kartais reikia pasitarti dėl vaikų ir paauglių elgesio, savijautos ar tarpusavio santykių. Vaikai ir paaugliai dažnai ką nors iškrečia, ne visuomet pavyksta su jais susikalbėti ar suprasti elgesio priežastis. Neretai suaugusieji nežino, kaip reaguoti ar nusiraminti, jaučiasi blogais tėvais.

Lapkričio 16 d. mokykloje apsilankė Avilio teatro aktoriai. Jie pakvietė darželio auklėtinius ir pradinių klasių mokinius į interaktyvų emocijų ugdymo spektaklį ,,Džiugena ir Rūgena“.

2021 m. lapkričio 11 d. 5 ir 6  klasių mokinių komandos, vadovaujamos  mokytojų S.Bakaitienės ir V.Sivickienės, dalyvavo  Lietuvos  mokyklų  konkurse ,,Ekologiškumo virusas plinta 2021“.  Renginį organizavo „ Jaunųjų Žaliųjų organizacija“ ir Vilniaus Žirmūnų gimnazija.  Idėjos autorius ir koordinatorius  Kristijonas Vėgėlė.

Kvietimas dalyvauti Kalėdinio lango karpinio konkurse "Žiemos tiltai"