Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas

„O mes vaikai, o mes pasaulis!”. Šiais gražiais dainos teksto žodžiais birželio 1-ąją  buvo pasitinkami mūsų progimnazijos mokinukai.  Tądien įvyko šventė Vaikų gynimo dienai paminėti. Nuo pat ryto progimnazijos kiemas buvo pilnas  vaikiško klegesio. 2-4 kl. mokiniai dainavo dainas, rungėsi sporto varžybose, piknikavo mokyklos kieme, o šventę vainikavo pašėlusi diskoteka. Gera buvo matyti linksmas vaikų akis ir plačias šypsenas jų veiduose.

Šventės organizatoriai

Dalinamės smagiomis akimirkomis nuotraukų galerijoje.

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame prisidėti prie seniūnų tarybos organizuojamos akcijos „Padėk mažajam draugui“.

Norime paraginti visus mokytojus, 1-8 kl. mokinius, mokyklos darbuotojus prisijungti prie gyvūnų prieglaudėlės „Tautmilės globa“ paramos mažiesiems jos gyventojams. Reikalingų daiktų sąrašą rasite žemiau.

Didžiuojamės 6a klasės  mokinio Emilijaus Brazio matematikos pasiekimais. Sveikiname laimėjus III vietą Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje.

2023 m. balandžio 27 dieną 4c klasės mokinių komanda, sudaryta iš Akvilės Ilkevičiūtės, Gerdos Zasčižinskaitės, Jono Giedraičio ir Igno Vetrovo, dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 4-ų klasių  skirtingų gebėjimų mokinių nuotolinėje kalbinėje viktorinoje "ŽAIDŽIU ŽODŽIU".

Gegužės 4 d. Naujininkų progimnazijoje pamokos ir edukaciniai užsiėmimai vyko ne mokykloje, o daugybėje skirtingų erdvių.

Dalis 5, 8 klasių mokinių  dalyvavo  ekologinių projektų  respublikiniame  konkurse „Šiukšlė – nešiukšlė.”

Renginio tikslas – ugdyti mokinių kūrybinį mąstymą, ekologišką gyvenimo būdą, skatinti domėjimąsi STEAM mokslais.