Žemės diena

Kovo 20 d.  paminėjome Žemės dieną.  Prisijungdami prie socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“, kartu su trečių klasių moksleiviais, 12 val. sušokome šokį, sukurtą šiai progai. Buvome vieni iš 458 organizacijų, prisijungusių prie šios akcijos.  Plačiau apie projektą http://apkabinkimezeme.lt/kaip-prisideti/pasauline-zemes-diena/.

Greta Augaitytė Įrašo autorius:
Greta Augaitytė
Šokių mokytoja

Kovo 15 d., minint artėjančią Žemės dieną, gamtos pamoka vyko kitaip. 6 m kl. mokiniai su mokytoja V.Sivickiene vyko į saugomų teritorijų Nacionalinį lankytojų centrą.

Kiekvienais metais mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja šalies projekte „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) trečią kartą organizavo Nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyko 2017 m. kovo 10 d.

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
išaugusį iš pelenų,
kaip savo rūpestį didžiausią,
kuriuo lyg vieškeliu einu.

Kovo 3 – iosios dienos vidurdienį mūsų mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė, kurią  įdėdami nemažai kūrybiškumo, jėgų ir darbo, organizavo socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai kartu su 3 b, 6 m, 7 m, 8 m, 10 a klasių mokinių atstovais.