Paroda- konkursas „Mūsų kūrybiniai išradimai“

Mokslo metų pradžioje visos klasės nusprendė dalyvauti renginyje „Europos atliekų mažinimo savaitė“. Šių metų tema – pakartotinis daiktų panaudojimas.

2017 metų lapkričio mėn. vyko  paroda- konkursas „Mūsų kūrybiniai išradimai“. Konkurso tikslas-  ugdyti vaikų ekologinį sąmoningumą mokant atsakingai rūšiuoti atliekas, saugoti gamtą ir domėtis gamtosauginėmis problemomis.

Konkurse dalyvavo 1-10 klasių moksleiviai bei mokytojai. Daiktus  gamino iš kartono, popieriaus, plastiko ar kitokių atliekų. Dirbiniai stebino išradingumu,  kūrybiškumu, spalvingumu bei įvairove: močiutės langas, Big- benas, kempiniukas, liūtukas, avinukas, augintinio namelis – tai tik dalis projektų. Klasės varžėsi tarpusavyje. Kiekviena klasė buvo vertinama pagal 1 – 5 balų sistemą.  Išrinktas originaliausias, išradingiausias, kūrybiškiausias  darbas.

Pradinių klasių nugalėtojai :

I-oji vieta 1a kl.;

II-oji vieta 4a kl.;

III-oji vieta  1b ir 2b kl.

Tarp 5-10 klasių  I -ąją vietą laimėjo 6b; II -ąją -  8m ir 10a; III -ąją -  9a kl.

Mokinių geriausias darbas -  G. Menšikovaitės iš 6a kl
Mokytojų - Jolantos Zinkevičienės

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja

2017 m. lapkričio 16 d. minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną.  Šių metų torenancijos dienos simbolis – rankos.

Lapkričio 15 d. trečių klasių mokiniai lankėsi Trakų Neįgaliųjų centre. Vaikai dalyvavo etnokultūrinėje edukacinėje programoje ,,Natūralaus bičių vaško žvakių gamyba".

EKOLOGINIO PROJEKTO „LIPDOM SENĮ BESMEGENĮ“ NUOSTATAI

Lapkričio 17 d., penktadienį, per pirmą pamoką, mokyklą aplankė svečiai, du jaunuoliai Kristina Pocytė ir Laimis Kaperavičius, keletą metų dalyvaujantys ,,Misija Sibiras“ veikloje.

2017 m. lapkričio 6-10 d. vyko Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo savaitė.