Renginiai

Kalėdinis Vilnius mūsų akimis

Jaunųjų metraštininkų būrelio nariai gražią antradienio popietę keliavo po Vilniaus senamiestį su konkrečiomis užduotimis. Reikėjo pastebėti ir nufotografuoti Vilniaus vaizdus, kuriuose atsispindėtų  istorinis Vilnius, kalėdinis Vilnius ir draugystė Vilniaus miesto gatvėse. Nuotraukų iš ties padarėme daug, tad liko pristatyti, mūsų manymu, geriausiai pavykusius kadrus. Kviečiame ir Jus keliauti ir matyti tai kas taip džiugina mūsų širdis.

___________________________

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė
Ankstesni įrašai


Gruodžio 14 d. mūsų mokyklos mokslo pirmūnai ir aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujantys mokiniai gavo gražią dovaną - įdomią ir turiningą edukacinę išvyką „Rūtos“ šokoladas ir kalėdinė Šiaulių pasaka“. 

Mokyklos 6 kabinete vyksta nuostabi NVŠ Keramikos studijos “Molinukas” mūsų mokyklos mokinių keramikos darbų paroda  “Ir vėl ruduo,  ir vėl žiema…”.

Adventas – ne tik laukimo ir susikaupimo metas, tai pasiruošimo Šv. Kalėdoms laikas. Tad ir mūsų mokyklos mokiniai, nieko nelaukdami, kibo į darbus. 

2017m. gruodžio 5.d. 6a, 7m ir 7a kl. mokiniai kartu su etikos mokytoja Danute Balevičiūte apsilankė Taikomosios  dailės ir dizaino muziejuje.

Gruodžio 7 d. mokykloje sulaukėme svečių. Atvyko Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ atlikėjai. Pristatė teatralizuotą koncertą , Adventinę- Kalėdinę programą „Atbėga elnias devyniaragis“.