PADĖKA

Dėkojame buvusiam mūsų mokyklos mokiniui ROBERTUI MIKŠAI už paramą puošiant mokyklą, įrengiant laisvalaikio erdves mokiniams, kalėdines dovanas aktyviems, gerai besimokantiems mokiniams.

Stasė Bakaitienė Įrašo autorius:
Stasė Bakaitienė
Chemijos mokytoja

1a klasės mokiniai  gruodžio 21 d. pakvietė tėvelius dalyvauti vakaronėje. Tėveliai galėjo pasidžiaugti mažaisiais aktoriais. Pirmokėliai vaidino muzikinę pasaką „ Dangus griūva“.

Gruodžio 20 d. 5 a kl. vyko integruota tikybos ir lietuvių kalbos pamoka „Senieji Kūčių ir Kalėdų papročiai bei tradicijos“.

Jaunųjų metraštininkų būrelio nariai gražią antradienio popietę keliavo po Vilniaus senamiestį su konkrečiomis užduotimis.

Gruodžio 14 d. mūsų mokyklos mokslo pirmūnai ir aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujantys mokiniai gavo gražią dovaną - įdomią ir turiningą edukacinę išvyką „Rūtos“ šokoladas ir kalėdinė Šiaulių pasaka“.

Mokyklos 6 kabinete vyksta nuostabi NVŠ Keramikos studijos “Molinukas” mūsų mokyklos mokinių keramikos darbų paroda  “Ir vėl ruduo,  ir vėl žiema…”.