Susitikimas su Lietuvos Respublikos Prezidente

Ketvirtadienis, gruodžio 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradiciškai priėmė šalies skautų ir ateitininkų organizacijų atstovų atneštą Betliejaus taikos ugnį. Šių metų šūkis „Kelyje į taiką“ kviečia bendrauti ir skleisti santarvę – pirmiausia artimoje aplinkoje. Susitikime dalyvavo ir Naujininkų mokyklos 4b kl. mokinys Matas Malevičius.

Pradinių klasių mokytoja Vida Chlebnikovienė

Pirmokėliai šiemet Kalėdas šventė kartu su Dalgėdų ir  Tiltų sodybų šeimininkėmis, kurios vedė  edukacines veiklas Pilialaukio restorane .

Kai sužinojome, kad važiuosime į Šiaulius, labai apsidžiaugėme, nes dar niekada ten nebuvome ir nežinojome, ko tikėtis iš šio miesto.

Gruodžio  21 dieną, antros pamokos metu, mokyklos aktų salė pasitiko mokinius, mokytojus ir mokinių tėvus žybsinčiomis lemputėmis, prakartėle ir improvizuotu žvaigždėtu dangumi.

Dėkojame buvusiam mūsų mokyklos mokiniui ROBERTUI MIKŠAI už paramą puošiant mokyklą, įrengiant laisvalaikio erdves mokiniams, kalėdines dovanas aktyviems, gerai besimokantiems mokiniams.

1a klasės mokiniai  gruodžio 21 d. pakvietė tėvelius dalyvauti vakaronėje. Tėveliai galėjo pasidžiaugti mažaisiais aktoriais. Pirmokėliai vaidino muzikinę pasaką „ Dangus griūva“.