Mišios Visų Šventųjų bažnyčioje

Tapo gražia tradicija pavasariop, kai Lietuva mini dvi svarbias valstybei datas (Vasario 16 – ąją ir Kovo 11 – ąją), susirinkti Visų Šventųjų bažnyčioje iškilmingoms mišioms. Šie metai ypatingi: Lietuva švenčia 100 – ąjį gimtadienį. Taigi šiandien, kovo 8 d., visa Naujininkų mokyklos mokytojų ir mokinių bendruomenė susirinko  bažnyčioje. Klausėmės prasmingų klebono žodžių apie laisvę ir žmonių aukų prasmę, įteikėme dovanas. Svarbiausia iš jų – linkėjimų medis, ant kurio šakelių mokiniai parašė savo palinkėjimus Lietuvai.

Toks dvasingas susibūrimas yra labai prasmingas. Jauni žmonės, mūsų valstybės ateitis ir viltis, susirenka bendrai maldai, susikimba rankomis ir linki vieni  kitiems ramybės...

Rita Matulienė Įrašo autorius:
Rita Matulienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Kovo 6 dieną socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai pakvietė mokinius prasmingai paminėti Lietuvos šimtmetį ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Laisvė“.

Vasario 27 d.  6, 7, 9 kl. mokiniai su mokytoja V.Sivickiene lankėsi LEU. Dalyvavo edukacinėje programoje „Saugau gamtą“.

Kasmet Rusų dramos teatre vyksta šalies projektas ,,Atviros kultūriniam paveldui daugiakultūrinėje visuomenėje asmenybės ugdymas per rusų literatūrą.“ „R. Roždestvenskis ir „šestidesiatnikų“  poetinis pasaulis“.

Kovo 3 dieną Mokslų akademijoje vyko "Kalnų turizmo technikos" varžybose, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai Sonata Gilytė ir Dmitrijus Jakubovskij

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) jau ketvirtus metus organizavo nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyko 2018 m. vasario 28 d.