Renginiai

Kalėdų renginys "Kalėdų giesmė"

Kalėdos — tai laukiamiausia žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli, tai stebuklo kupinos akimirkos, praleistos artimiausiųjų apsuptyje bei ramus metas, suteikiantis galimybę sustoti ir pagalvoti. Šių metų gruodžio 20 d. per 6 pamoką mūsų mokykloje vyko Kalėdinis renginys, kurio metu mokyklos mokiniai suvaidino spektaklį pagal Č. Dikenso pasaką “Kalėdų giesmė”. Mokiniai labai kūrybingai ir originaliai papasakojo istoriją apie Skrudžą, kuris nemėgo ir nešventė Kalėdų, bet pasirodžius angelams ir parodžius jam, kaip žmonės švenčia Kalėdas jo širdis suminkštėjo ir Skrudžas pradėjo į Kalėdas žiūrėti visai kitomis akimis. Spektaklio metu mokiniai ir šoko, ir dainavo - taip sukurdami šventinę nuotaiką visoje salėje, kurią žmonės išsinešė su savimi į namus.

Edita Masel, Lina Lukaševa 10a klasė

___________________________

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė
Ankstesni įrašai


Gruodžio 20-osios mokyklos priešmokyklinukai laukė su jauduliu ir džiaugsmu. 

Maloniai kviečiame aplankyti keramikos studijos "Molinukas" darbų parodą "Žiemos nuotaika". 

Gruodžio 20 d., 13.00 val.

               Maloniai kviečiame

    5-8 kl. mokinius, tėvelius, mokytojus ir visus mokyklos darbuotojus į kalėdinį spektaklį, sukurtą pagal Čarlzo Dikenso pasaką   ,,KALĖDŲ GIESMĖ“

018-12-06 Naujinikų mokykloje svečiavosi LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGOS organizuotas interaktyvių susitikimų ciklo „Muzikos paslaptys" koncertas. 

Gruodžio 13 – ąją minima Šv. Liucijos diena. Tai šviesos diena! Liucijos vardas, išvertus iš lotynų kalbos („lux, lucis“) reiškia šviesą.