Kvietimas dalyvauti Vilniaus atviro jaunimo centro „MES“ atviros jaunimo erdvės „Kosmosas“ 2021 metų pirmoje „Kosmoso“ savaitėje

Vilniaus atviro jaunimo centras „MES“ atviros jaunimo erdvės „Kosmosas“ kviečia jaunuolius smagiai ir prasmingai praleisti laiką. Šiuo metu siūlo įvairias nemokamas nuotolines veiklas ir individualias nemokamas konsultacijas jaunimui nuo 14 metų.

2021 metų pirmoji „Kosmoso“ savaitė:

p i r m a d i e n i s (01-04) - Rimvydė ir Ugnė 17-19 val. kviečia pasikalbėti apie Naujųjų metų pasižadėjimus, taip pat prisiminti, kokie buvo praeitų metų norai. Ar jie išsipildė? Kas sutrukdė tikslus pasiekti?

a n t r a d i e n i s (01-05) - su Ugne ir Agne 17-19 val. kalbam apie filmus ir serialus. Kokie tavo favoritai, ką rekomenduotum?

t r e č i a d i e n i s (01-06) - Agnė ir Rimvydė 17-19 val. tavęs lauks žaidimų vakare.

k e t v i r t a d i e n i s (01-07) - Ugnė ir Rimvydė 17-19 val. kviečia į jau tradicija tampantį maisto gaminimo vakarėlį. Šios savaitės tema - likučių balius!

Zoom nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/5113500443

Daugiau informacijos: Facebook - Olimpija - Vilniaus atviro jaunimo centro „Mes“ padalinys

Instagram - mes.kosmosas

Atviros jaunimo erdvės „Kosmosas“ komanda

AJC „Mes“ padalinys „Olimpija“

Gerosios vilties g. 1A, Vilnius

+37067651682 Agnė  / +37062280213 Ugnė / +37062409682

Artėjant šventėms, siunčiame šiltus linkėjimus iš LRT ir kviečiame jaunuosius Jūsų progimnazijos moksleivius gruodžio 30 d. 9.00 val. portale LRT.lt stebėti muzikinį spektaklį visai šeimai „Kalėdos karantine! P.S.“.  Daugiau informacijos rasite žemiau esančiame pranešime.

Mokykloje visą savaitę jau dvelkia kalėdinė dvasia, mokytoja Jolanta Kuzmickienė pasirūpino langų grožiu, o mokytoja Skaistė Besusparytė papuošė mokyklos eglutę, sukūrė dekoracijas aplink ją.

Miela Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame Jus aplankyti virtualų "Kalėdinį paštą" ir pasidžiaugti parašytais sveikinimais.

Sveikinimus rasite čia:

Kviečiame pasigrožėti 6a ir 6b klasių moksleivių kūrybiniais darbais. Mokiniai savo rankomis per technologijų pamokas iš įvairių tekstilinių medžiagų gamino kalėdines eglutes.